Esileht/Kauba tagastamine
Kauba tagastamine 2017-12-20T18:14:48+00:00

Kauba tagastamisel käitu järgmiselt

  1. Lae alla Autodetailing tagastusleht.
  2. Täida välja prinditud tagastusleht ja lisa see tagastatavasse pakki VÕI lisa manusena ja saada e-maili teel klient@autodetailing.ee.
  3. Toimeta tagastatav kaup:

a) Omniva pakiautomaadi kaudu tagastamiseks vii toode pakiautomaati, vali menüüst kauba tagastus ja sisesta SMS-iga saadud TAGASTUSkood.

b) SmartPOST pakiautomaadi kaudu tagastamiseks vii toode pakiautomaati, vali menüüst kauba tagastus ja sisesta SMS-iga saadud uksekood, millega ka kauba kätte said.

c) Juhul kui tellisid toote kulleriga koju, võta ühendust Autodetailing klienditoega klient@autodetailing.ee kuhu edasta oma tellimuse kood ja kontaktandmed.

 

KKK

Kui ostetud toode ei vasta kirjeldusele, kas saan selle tagastada?

Jah, loomulikult. Kui avastad, et ostetud toode mistahes põhjusel ei sobi, on õigus toode tagastada  Omniva või SmartPOST pakiautomaati või kulleriga 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Omniva pakiautomaadi puhul hakkab kehtima 14 päevane tagastusperiood alates kauba välja võtmisest.

NB! Tagastamisel peab toode olema kasutamata ja originaal-transpordipakendis.

 

Milline kaup ei kuulu tagastamisele?

Taganemisõigus ei kehti kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt pakendist välja võetud aluspesu, hügieenitarvikud jms).

 

Millal saan ostetud kaupa tagastada?

Ostetud kaupa on võimalik tagastada kogu perioodi vältel alates ostust kuni 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tagastada võid ükskõik millisel põhjusel, peaasi, et kaup oleks kasutamata, originaalpakendis ning täiskomplektne.

Kuidas tagastada kaup Omniva pakiautomaadi teel?

Omniva pakiautomaadiga tagastamiseks vii toode pakiautomaati, vali menüüst kauba tagastus ja sisesta SMS-iga saadud TAGASTUSkood

NB! Lisa kindlasti kaubaga kaasa täidetud tagasustusleht. Pakendile meie aadressi juurde lisama ei pea, pakiautomaat teab ise täpselt kuhu Sinu pakk suunata. Tagastus jõuab meieni üldiselt 2 tööpäeva jooksul.

Kuidas tagastada kaup SmartPOST pakiautomaadi teel?

SmartPOST pakiautomaadi kaudu tagastamiseks vii toode pakiautomaati, vali menüüst kauba tagastus ja sisesta SMS-iga saadud uksekood, millega ka kauba kätte said.

NB! Lisa kindlasti kaubaga kaasa täidetud tagasustusleht. Pakendile meie aadressi juurde lisama ei pea, pakiautomaat teab ise täpselt kuhu Sinu pakk suunata. Tagastus jõuab meieni üldiselt 2 tööpäeva jooksul.

 

Millal saan tagasi makstud raha?

Kui oleme kauba kätte saanud ning üle kontrollinud, teeme Sulle toote kätte saamisest 14 tööpäeva jooksul ülekande. Kui kaup on tagastatud vastavalt eeltoodud tingimustele, siis tagasi kantakse raha täies ulatuses k.a. postikulud. Raha kantakse tagasi samale kontole, kust ost sooritati.

 

NB! Alljärgnevalt teenuste ja kaupade nimekiri, mis ei kuulu tagastamisele ja raha ei tagastata.

Kauba taganemisõigus ei kohaldu Kauba suhtes, mille esemeks on:

Sellise asja üleandmine, teenuse osutamine või muu soorituse tegemine, mille hind sõltub finantsturu kõikumisest, mida ettevõtja ei saa mõjutada ja mis võib ilmneda taganemistähtaja jooksul

Sellise asja üleandmine, mis on valmistatud Kasutaja esitatud nõuete järgi või mis on selgelt kohandatud konkreetse Kasutaja vajadustele

Sellise asja üleandmine, mis rikneb või vananeb kiiresti

Sellise suletud pakendis asja üleandmine, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud

Sellise asja üleandmine, mis oma olemuse tõttu segatakse või ühendatakse pärast üleandmist muu asjaga selliselt, et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

Kiireloomuliste parandus- või hooldustööde tegemine, kui Kasutaja on ettevõtjalt tellinud selleks kohaletuleku;

Suletud ümbrises audio- ja videosalvestise või arvutitarkvara üleandmine, kui Kasutaja on ümbrise avanud;

Sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal, kui selle edastamine on alanud Kasutaja eelneval sõnaselgel nõusolekul, ning tarbija kinnitab asjaolu, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse

Kui Müügilepingus on Kasutaja jaoks sätestatud Kasutajale soodsamad taganemistingimused, siis kohalduvad Müügilepingus sätestatud tingimused. Vastupidisel juhul kohalduvad Kaupmehe ja Kasutaja vahel Kasutustingimustes sätestatud taganemistingimused.